Työntekijät

Kansalaistoiminta ja järjestöyhteistyö

Työllistymistä edistävä toiminta

Kansalaistoiminta

Jaana Kujanpää
Kansalaistoiminnan päällikkö, miestentoiminta, Ukkonen

050 400 1245 jaana.kujanpaa@hameensetlementti.fi

Eeva-Stiina Blomqvist
Ohjaaja, Neuvonta- ja ohjauspalvelut,
Monikulttuurinen kohtaamispaikka

050 326 9146
eeva-stiina.blomqvist@hameensetlementti.fi

Jenni Tokpanou
Monikulttuurisen ja luovan toiminnan ohjaaja,
Suomen kielen kerhotoiminta
Monikulttuurinen vapaaehtoistoiminta

050 374 2433
jenni.tokpanou@hameensetlementti.fi

Laura Kujala
Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
OmaKamu-toiminta, senioritoiminta

050 340 0134
laura.kujala@hameensetlementti.fi

Saana Vallius
Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
Tukihenkilötoiminta

050 591 8524
saana.vallius@hameensetlementti.fi

Anne Viljak
Ohjaaja

anne.viljak@hameensetlementti.fi

Järjestöyhteistyö

Elisa Jokinen
Järjestökoordinaattori
Kanta-Hämeen Järjestöneuvottelukunta
Silta-yhteistyöverkosto
Viestintä

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠050 452 2412
elisa.jokinen@hameensetlementti.fi

Sari Björn
Järjestöassistentti
Kumppanuustalon ja Setlementin tilat
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Kumppanuustalon toiminta

050 411 6476
sari.bjorn@hameensetlementti.fi

Asta Ruodemäki
Koordinaattori
OLKA-toiminta

050 553 3033
asta.ruodemaki@hameensetlementti.fi

Sirpa Haapaoja
Järjestösuunnittelija
Tuki- ja ohjauspistetoiminta

050 359 8665
sirpa.haapaoja@hameensetlementti.fi

Valmennustiimi

Johanna Roosendaal
Työpajapäällikkö
Nuorten työpaja, kuntouttava työtoiminta

050 406 0606
johanna.roosendaal@hameensetlementti.fi

Joonas Suomalainen
Vastaava ohjaaja
Nuorten työpaja

050 544 6077
joonas.suomalainen@hameensetlementti.fi

Lilli Lindström
Ohjaaja
Aluetyö, kuntouttava työtoiminta

050 5311 009
lilli.lindstrom@hameensetlementti.fi

Katja Selin
Avustava ohjaaja

050 360 0620
katja.selin@hameensetlementti.fi

Rebecca Sujer
Avustava ohjaaja

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠050 360 6400
rebecca.sujer@hameensetlementti.fi

TyöPolku -hanke

Eini Nurmi
Projektipäällikkö TyöPolku

050 463 3432
eini.nurmi@hameensetlementti.fi

Susanna Kaarlampi
Vastaava työhönvalmentaja
Hämeenlinna, Janakkala

050 511 6188
susanna.kaarlampi@hameensetlementti.fi

Annika Lintermo
Vastaava työhönvalmentaja
Lahti

050 371 8987
annika.lintermo@hameensetlementti.fi

Jarmo Vesterinen
Työhönvalmentaja
Hämeenlinna, Janakkala

050 413 3371
jarmo.vesterinen@hameensetlementti.fi

Aapo Vaattovaara
Työhönvalmentaja
Lahti

050 377 7657
aapo.vaattovaara@hameensetlementti.fi

Hilla Vuorinen
Työhönvalmentaja
Forssa

050 591 3794
hilla.vuorinen@hameensetlementti.fi

Laura Jalo
Työhönvalmentaja
Riihimäki

050 375 4325
laura.jalo@hameensetlementti.fi

Hallinto ja talouspalvelut

Kati Liikonen
Toiminnanjohtaja

050 512 6087
kati.liikonen@hameensetlementti.fi

Sara Löyttyjärvi
Talous- ja hallintopäällikkövaratoiminnanjohtaja
Taloushallintopalvelut, laskutus

050 564 5991
sara.loyttyjarvi@hameensetlementti.fi

Tästä linkistä pääset laskutustietoihimme.

Yhteydenottolomake:

Yhteydenottolomake