Työntekijät

Kansalaistoiminta ja järjestöyhteistyö

Työllistymistä edistävä toiminta

Kansalaistoiminta

Jaana Kujanpää
Kansalaistoiminnan päällikkö
Hämeen näkymättömät miehet -hanke

050 400 1245 jaana.kujanpaa@hameensetlementti.fi

Eeva-Stiina Blomqvist
Ohjaaja
Neuvonta- ja ohjauspalvelut,
monikulttuurinen kohtaamispaikka

050 326 9146
eeva-stiina.blomqvist@hameensetlementti.fi

Jenni Tokpanou
Monikulttuurisen ja luovan toiminnan ohjaaja
Suomen kielen ryhmätoiminta ja Oppien osallisuuteen -hanke

050 374 2433
jenni.tokpanou@hameensetlementti.fi

Laura Kujala
Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
Seniori- ja ryhmätoiminta

050 340 0134
laura.kujala@hameensetlementti.fi

Elisa Jokinen
Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori
OmaKamu-toimint
a

050 591 8524
elisa.jokinen@hameensetlementti.fi

Jouko Seppi
Ohjaaja
Kuntouttava työtoiminta, Ukkonen

050 556 7117
jouko.seppi@hameensetlementti.fi

Teija Halonen
Ohjaaja
Hämeen näkymättömät miehet -hanke

050 338 8898
teija.halonen@hameensetlementti.fi

Huseyin Simsek
Ohjaaja
Miestentoiminta, Ukkonen

050 513 3352
huseyin.simsek@hameensetlementti.fi

Järjestöyhteistyö

Titta-Liisi Rapila
Järjestökoordinaattori

050 452 2412
titta-liisi.rapila@hameensetlementti.fi

⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

Jenni Eronkoski
Järjestöassistentti
Kumppanuustalon ja Setlementin tilat
⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Kumppanuustalon toiminta

050 411 6476
jenni.eronkoski@hameensetlementti.fi

Jenni Tikka
Koordinaattori
OLKA-toiminta

050 553 3033
jenni.tikka@hameensetlementti.fi

Ricky Kuusenperä
Yhteisöohjaaja

050 309 4399
ricky.kuusenpera@hameensetlementti.fi

Sirpa Haapaoja
Järjestösuunnittelija
Tuki- ja ohjauspistetoiminta

050 359 8665
sirpa.haapaoja@hameensetlementti.fi

Valmennustiimi

Johanna Roosendaal
Työpajapäällikkö
Nuorten työpaja, kuntouttava työtoiminta

050 406 0606
johanna.roosendaal@hameensetlementti.fi

Joonas Suomalainen
Ohjaaja
Nuorten työpaja

050 544 6077
joonas.suomalainen@hameensetlementti.fi

Lilli Lindström
Ohjaaja
Aluetyö, kuntouttava työtoiminta

050 5311 009
lilli.lindstrom@hameensetlementti.fi


TyöPolku -hanke

Eini Nurmi
Projektipäällikkö

050 463 3432
eini.nurmi@hameensetlementti.fi

Susanna Kaarlampi
Vastaava työhönvalmentaja
Hämeenlinna, Janakkala

050 511 6188
susanna.kaarlampi@hameensetlementti.fi

Noora Mantere
Vastaava työhönvalmentaja
Lahti

050 359 8825
noora.mantere@hameensetlementti.fi

Laura Jalo
Työhönvalmentaja
Hämeenlinna, Janakkala

050 375 4325
laura.jalo@hameensetlementti.fi

Annika Lintermo
Työhönvalmentaja
Lahti

050 371 8987
annika.lintermo@hameensetlementti.fi

Hilla Vuorinen
Työhönvalmentaja
Forssa

050 591 3794
hilla.vuorinen@hameensetlementti.fi

Katriina Uski
Työhonvalmentaja
Lahti

050 377 7657
katriina.uski@hameensetlementti.fi

Heli Sippola
Työhönvalmentaja
Riihimäki

050 413 3371
heli.sippola@hameensetlementti.fi

Hallinto ja talouspalvelut

Kati Ringman
Toiminnanjohtaja

050 512 6087
kati.ringman@hameensetlementti.fi

Sara Löyttyjärvi
Talous- ja hallintopäällikkövaratoiminnanjohtaja
Taloushallintopalvelut, laskutus

050 564 5991
sara.loyttyjarvi@hameensetlementti.fi

Jenni Eronkoski
Järjestöassistentti,
taloushallinto ja viestintä

050 549 9190
jenni.eronkoski@hameensetlemetti.fi

Tästä linkistä pääset laskutustietoihimme.

Yhteydenottolomake:

Yhteydenottolomake